Rekomendacje:

Kancelaria Prawna Drzewiecki, Tomaszek & Wspólnicy (DTW) poprzez Biuro w Gdyni świadczy wyspecjalizowane usługi prawne, w tym doradztwo prawne skierowane w szczególności do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie północnej Polski.
 

Główna działalność naszej Kancelarii w zakresie regionalnego Biura w Gdyni koncentruje się na dostarczaniu specjalistycznych rozwiązań:

  • dla podmiotów działających w obszarze inwestycji budowlanych, zamówień publicznych, konstrukcji stalowych, czy też przemysłu stoczniowego i energetycznego;
  • dla klientów korporacyjnych, w tym klientów zagranicznych;
  • w zakresie procesów sądowych.
biuro_D85_8312m
biuro_D85_8307a
biuro_D85_8285a
biuro_D85_8270a
biuro_D85_8267a
biuro_D85_8253a
biuro_D85_8226a
biuro_D85_8209a

Przyjęliśmy model świadczenia pomocy prawnej wychodzący naprzeciw oczekiwaniom Klientów biznesowych i specyfice nowoczesnego prowadzenia działalności gospodarczej. Nasz model świadczenia usług prawnych oparty jest o ścisłe specjalizacje i bezpośredni kontakt z Klientem.

Obsługa prawna za pośrednictwem specjalistów w konkretnej dziedzinie maksymalizuje efektywność naszych działań, jak również pozwala znaleźć rozwiązania problemów niestandardowych, wymagających wnikliwej analizy oraz wyspecjalizowanej, fachowej wiedzy w zakresie danego zagadnienia.

Wyróżnia nas przede wszystkim bogate doświadczenie w praktykowanych dziedzinach, jak również duża elastyczność nakierunkowana na dostosowanie świadczonej pomocy prawnej do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z dziedzinami naszej praktyki oraz naszym zespołem w Gdyni.

Nasi prawnicy mieli przyjemność współpracować z: